У Великій Димерці голова сільради вибірково виконує приписи суду

До правозахисників проекту звернулись обурені жителі села Велика Димерка. За словами людей, сільський голова Анатолій Бочкарьов відгородив земельну ділянку в селі спочатку клумбами і бетонними конструкціями, а потім встановив з обох боків шлагбауми.

Він мотивував це міркуваннями безпеки, мовляв, поруч школа, до того ж на вулиці часто проводять масові гуляння і концерти.

Такі перепони не сподобалися власнику одного з місцевих магазинів, підприємцю тепер доводиться пускати машини з товаром в об'їзд. Бізнесмен заручився підтримкою громади і перевів розмову з балачок у суди. За словами підприємця, сільський голова не просто на свій розсуд встановив шлагбауми - один з них запросто відкривається.

Люди отримали рішення адміністративного суду, який постановив: прибрати всі штучні огорожі і звільнити вулицю для проїзду. Однак припис не виконується.

Активісти "Стоп корупції" поспілкувались із самим сільським головою і дізналися, що чоловік апелює до неточностей у документі. Запевняє, ішлося про клумби і бетонні блоки - їх прибрали, а про шлагбауми мови не було.

20150930_105302 20150930_105251 20150930_105242

Коментарі