У Варшаві двох українців побили через національність

У Польщі черговий скандал, пов'язаний з українськими громадянами. У Варшаві одному з перехожих не сподобалося, що на зупинці стояли двоє українців. Спочатку чоловік не захотів впускати їх в автобус, а потім почав бити за приналежність до української національності.

Новину передає "Преса України".

Зі слів польської поліції, напад на громадян України трапився у варшавському районі Воля. Двоє чоловіків стояли на перетині вулиць Простої та Залізної й чекали автобус. Коли ж вони спробували зайти у транспорт, почалася бійка.

"Коли вони заходили до автобуса, якийсь чоловік штовхнув одного з громадян України. Коли автобус рушив з місця, той самий чоловік підійшов до них і напав, завдаючи українцям удари кулаками в голову. При цьому в присутності інших пасажирів він публічно їх ображав з огляду на їхню національну приналежність", – повідомила підкомісар районної поліції Варшави Марта Сульовська.

З її слів стало відомо, що поляк використовував у сторону українців лайливі слова та вимагав покинути Польщу. Коли ж автобус зупинився, нападник утік. Громадян України одразу відвезли у лікарню.

Зловити нечемного поляка допомогли відеокамери. Поліція затримала 27-річного нападника, висунувши звинувачення у побитті на національному ґрунті. За це йому загрожує до 5 років позбавлення волі.

Нагадаємо, нещодавно українці, яка нелегально працювала на пана, фасуючи овочі, стало погано. Замість того, аби викликати "швидку", поляк відвіз її в сусіднє місто і покинув на зупинці, наказавши нікому не говорити, що вона знає його. Тікаючи, недобросовісний роботодавець викликав швидку та поліцію, заявивши, що побачив на зупинці п'яну жінку. Коли на місце інциденту приїхали медики, виявилося, що в жінки – інсульт, а рухатися вона не могла через те, що її паралізувало.

Коментарі