У центрі Києва назріває великий конфлікт: активісти перекрили Хрещатик, в центр стягують поліцію – кадри

У центрі Києва продовжує зберігатися напружена ситуація: активісти ветеранських організацій перекрили рух транспорту в самому центрі Києва на Хрещатику в районі Бессарабського ринку. 

Очевидці повідомляють, що рух транспорту заблоковано по бульвару Шевченка і з боку площі Льва Толстого в напрямку Європейської площі.

На опублікованих фотографіях великий натовп людей з прапорами стоїть на проїжджій частині в центрі столиці. При цьому радник глави МВС Авакова Зорян Шкіряк попереджає про сплановану провокацію за участю Саакашвілі й Семена Семенченка (Гришина), які домагаються дестабілізації України, крові та заворушень.

Шкіряк розповів про наслідки зіткнень під Верховною Радою, де протестувальники спробували підпалити шини, а також використовували каміння, палиці та пляшки із запалювальною сумішшю. Радник Авакова повідомив про замовний характер провокації, яка, нібито, була оплачена коштом Януковича - Курченка з Москви.

Раніше сьогодні вдень біля будівлі Верховної Ради раптово почалися зіткнення між поліцією та активістами, в результаті чого 13 поліцейських були поранені.

Коментарі