У Тернополі лізингова компанія заробила на довірі громадян понад мільйон гривень

Більше мільйона гривень втратили обдурені клієнти лізингової компанії, яка працювала впродовж кількох місяців у Тернополі.

За попередніми даними, у тенета шахраїв лише за лютий - квітень 2015 року потрапило 29 мешканців західної та центральної України, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ГУ НП в Тернопільській області.

"У Тернополі в центральній частині міста працювало товариство з обмеженою відповідальністю лізингова компанія "Делюкс-Авто". Основним видом діяльності товариства була продажа в лізинг техніки – легкових автомобілів та джипів, – розповідає старший слідчий в особливо важливих справах слідчого управління ГУНП в Тернопільській області Сергій Гончарук. - Працювали вони в Тернополі спочатку за адресою Острозького, 30, а потім переїхали на Чорновола, 1А".

Клієнтів аферисти заманювали через оголошення на сайтах "Авто-Ріа" та "Делюкс-Авто". Люди телефонували, спілкувалися з консультантом, а далі приїздили до Тернополя, оскільки ціна на автомобіль була меншою ринкової, а перший внесок – лише 15-40% від вартості, а це від 10 до 60 тисяч гривень.

Під час перевірки стало відомо, що фірму зареєстрували в жовтні 2014 року в управлінні юстиції Голосіївського району Києва. Проте за вказаною адресою такого товариства не було, а його працівники не мали господарських відносин з жодною автомобільною компанією.

Перша заява від обдуреного клієнта надійшла у поліцію наприкінці травня 2015 року. В подальшому правоохоронці встановили 29 фактів заволодіння коштами громадян. На сьогодні є 19 заяв від потерпілих, особи ще десятьох встановлюються.

"У кримінальному провадженні четверо підозрюваних. Перевіряється причетність і інших осіб. Це хлопці і дівчата віком від 22 до 30 років. Двом обрано запобіжний засіб застава, одному - взяття під варту, мсцеперебування ще одного встановлюють", - повідомили в поліції.

Правоохоронці просять відгукнутися громадян, які постраждали внаслідок діяльності зазначених аферистів.

Коментарі