Пізно ввечері, 24 січня, до патрульної поліції Тернополя надійшло повідомлення від дитини. Хлопчик кликав на допомогу правоохоронців, аби врятувати життя матері, яку жорстоко побив п'яний батько. 

Про це журналістам повідомили в прес-центрі місцевої поліції.

Інцидент трапився в одній з багатоповерхівок Тернополя, що на вулиці Будного. 11-річний хлопчик зателефонував в поліцію, бо "тато бив маму".

Правоохоронці, які прибули на виклик, були шоковані. У квартирі панував безлад, спричинений бійкою між п'яним чоловіком, який впав в агресію, та його дружиною. Жінку знайшли в коридорі – вона лежала без тями, а син потерпілої бігав по квартирі та увесь час плакав.

Виявилося, що чоловік після розпускання рук пішов до власної квартири, яка знаходилася на поверх вище.

"Тато бив маму кабелем від телевізора і мене намагався побити, але я втік. Він мешкає у квартирі поверхом вище", - розповіла дитина.

Поліцейські відразу пішли до квартири хулігана. Той перебував в неадекватному стані й відмовлявся нормально розмовляти  з поліцейськими та відповідати на їх питання. Патрульні помітили в нього явні ознаки алкогольного сп'яніння і запропонували пройти йому алко-тест, однак, той відмовився. Для з'ясування обставин інциденту його забрали до відділку.

33-річній жінці відразу надали невідкладну медичну допомогу та викликали швидку, так як не могли привести її до тями.

Нагадаємо, столичні слідчі завершили розслідування страшного випадку, який стався в минулому році у Києві, – раптової смерті 9-місячного немовляти. Виявилося, що мати напоїла його алкоголем, від інтоксикації яким дитина і загинула.

Коментарі