У таборі Саакашвілі повідомили про масові арешти активістів, які брали участь в “прориві”

Найближчий соратник Міхеіла Саакашвілі по партійній лінії Давид Сакварелідзе заявив про масові арешти активістів, які брали участь в перетині українського кордону екс-главою Одеської ОДА.

Про це Сакварелідзе повідомив на своїй сторінці в Facebook, передає "Діалог.UA".

"Почалися масові арешти й репресії наших активістів!" – написав він.

Політик розповів про те, що сьогодні вранці поліція заарештувала активіста, члена партії "Рух Нових сил" Андрія Котиченка з Черкас. Раніше, за його словами був затриманий ще один активіст Олександр Бурцев з Івано-Франківська.

У своєму пості Сакварелідзе зажадав від української влади негайно звільнити затриманих і пообіцяв, що політична сила Саакашвілі докладе всіх зусиль для того щоб всі затримані активісти вийшли на свободу.

"Ми вимагаємо негайно звільнити їх! Застерігаємо владу і закликаємо її представників миттєво припинити політичні репресії, оскільки це все, безсумнівно, дуже плачевно для них закінчиться, як це вже не раз відбувалося за часів попередників. Ми будемо захищати кожного нашого соратника та однодумця", – написав Сакварелідзе.

Політик також закликав жителів Львова прийти до готелю "Леополіс", в якому зупинився Міхеіл Саакашвілі, щоб захистити політика від дій силовиків.

Нагадаємо, що сьогодні вранці співробітники СБУ прибули в готель, де зупинився Саакашвілі для того щоб вручити йому підозру про державний злочин.

Інші новини

Коментарі