У Святогірську на Донеччині повідомляють про саботаж роботи депутатів мером

Депутати Святогірської міської ради заблокували кабінет секретаря міськради через перешкоджання їхній законній діяльності.

Подробиці конфлікту повідомляють місцеві активісти "Стоп корупції".

"Справа в тому, що впродовж останніх тижнів депутати Кімирин та Мороз працювали над документами (проектами рішень, положеннями). Ці напрацювання, на думку політиків, важливі для громади міста, ініціативи були оформлені і внесені до ради згідно з чинним законодавством. Наступний крок – документи повинні бути опубліковані на офіційному сайті ради, лише після цього через 20 робочих днів вони можуть бути винесені на розгляд сесії. Фактично не оприлюднення документів виключало їх попадання до сесійної зали на засідання 26 жовтня.

Найбільше обурення у депутатів викликав той факт, що на розгляд сесії міським головою Дзюбою у порядок денний знову включені питання розподілу землі", – повідомляє святогірський активіст "Стоп корупції" Володимир Рибалкін на своїй сторінці у соцмережі.

Наразі до Святогірської міської ради депутати викликали поліцію. Правоохоронці склали акт про адміністративне правопорушення, додають активісти. Депутати заявляють, що будуть вимагати порушення кримінальної справи за фактом перешкоджання депутатській діяльності з боку посадових осіб ради.

14642490_1468484589834368_6137271557188488265_n

Коментарі