У “СтопКорі” розповіли, що робитимуть у комісії з вирішення конфлікту між ЖК “Комфорт Таун” та заводом “Фанплит”

Головне завдання жителів Дніпровського району та робочої групи – не знищення заводу, а створення умов для виконання керівництвом заводу еконорм. Про це у соцмережі повідомив заступник голови правління ГО «Стоп корупції» Богдан Хмельницький.

«Жителі районів по сусідству із заводом «Фанплит» прийшли до будівлі міської ради з акцією, мета якої – привернути увагу столичних чиновників до екологічної ситуації навколо заводу.

Міський голова Віталій Кличко почув активістів та зустрівся з представниками ініціативної групи. Під час зустрічі активісти запропонували створити робочу групу для вирішення ситуації та саме активісти порадили включити до її складу працівників заводу, щоб думки та позиції усіх сторін були почуті й враховані. Група уже почала роботу, а ми спільно з міським головою будемо контролювати процес», – написав стопкорівець Богдан Хмельницький у своєму Фейсбуці.

Додамо, що у КМДА створять спеціальну міжвідомчу комісію, яка розбереться із загрозливою роботою заводу «Фанплит» біля ЖК «Комфорт Таун». До складу комісії увійдуть представники компетентних органів та громадськості. Про це учасників акції проти діяльності підприємства повідомив особисто міський голова Віталій Кличко.

Нагадаємо, уранці громадські активісти у костюмах хімічного захисту, у супроводі похоронної музики у виконанні духового оркестру принесли до столичної мерії символічну «бочку з хімічно небезпечними речовинами».

«Таким чином ми спільно з ГО «Мешканці Комфорт Тауну» та представниками інших громадських організацій і жителів Лівого берега столиці демонструємо протест проти бездіяльності київської влади у питання перенесення якнайдалі від житлових кварталів хімічно небезпечного підприємства «Фанплит», – розповіли організатори акції.

Жителі прилеглих до підприємства районів запросили представників ЗМІ та мера Києва до свого наметового містечка біля екологічно небезпечного заводу «Фанплит».

Сегодня жители районов примыкающих к заводу Фанплит пришли к мэрии, где провели акцию чтобы обратить внимание чиновников...

Posted by Богдан Хмельницький on 2. veebruar 2018. a.

Коментарі