У “СтопКорі” поділились враженнями від занять у школі громадянської освіти

У рамках третього модуля Школи громадянської освіти активісти «Стоп корупції» дізнались, як протидіяти переслідуванням та утисками через громадську діяльність та освоїли техніку ефективної комунікації. У заняттях взяли участь представники проекту з 15 міст. Про підсумки чергового етапу навчального процесу у соцмережі повідомив координатор «СтопКору» Роман Бочкала.

«Відбувся черговий модуль Школи громадянської освіти. Спільний проект ГО «Стоп корупції» та Антикорупційної ініціативи Європейського союзу. Дякую колегам за чудову організацію заходу.

Обговорили тему захисту активістів від переслідувань з боку влади – як протидіяти. Артем Побережник з Інституту громадянської освіти розповів про блокчейн як механізм нівелювання корупції. Ірина Сєрова описала ефективні комунікаційні стратегії. Тренер ACREC Ганна Соломатіна, яка донедавна працювала у НАЗК, розповіла про антикорупційні кампанії. Було цікаво і корисно. Наші правозахисники сповнені бажання запроваджувати нові знання в своїх регіонах.

І ще в нас поповнення. Віднині осередок «СтопКору» є у Вінниці. Дякуємо місцевим активістам за довіру! Маєте бажання приєднатись до команди «Стоп корупції» –пишіть. Разом зробимо більше», – зазначив координатор «СтопКору» Роман Бочкала у своєму Фейсбуці.

Додамо, що у січні цього року представники центрального офісу ГО «Стоп корупції» спільно з тридцятьма активістами з вісімнадцяти регіональних представництв проекту з усієї України відкрили і провели перші дні навчання у «Школі громадянської освіти». Команда ГО «Стоп корупції» заснувала та запустила роботу унікальної «Школи громадянської освіти». Реалізація ініціативи стала можливою завдяки підтримці Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні (EUACI).

«Школа громадянської освіти дозволить підвищити спроможність місцевих громад протидіяти корупції та сприятиме антикорупційним реформам на місцевому рівні. У результаті цього проекту громадські активісти з ГО «Стоп корупції» навчаться досліджувати корупційні ризики у місцевих органах влади, проводити розслідування корупційних вчинків і конфліктів інтересів, залучати громадськість до протидії корупції та досягати успіху у реформуванні місцевої влади», – зазначають автори ідеї зі «Стоп корупції».

Коментарі