У столиці затримали комерсанта, який намагався підкупити слідчого спецслужби

Співробітники управління внутрішньої безпеки СБ України затримали у Києві комерсанта, який намагався дати хабара слідчому спецслужби.

Про це повідомили у прес-службі СБ України.

У середині липня правоохоронці виявили підпільне виробництво контрафактного алкоголю, яке належало бізнесмену. Під час обшуків у трьох нелегальних цехах і складі у Києві та області співробітники спецслужби вилучили сировину та підроблений алкоголь відомих брендів на майже 1,2 мільйони гривень.

Головним слідчим управлянням СБУ за даним фактом було відкрито кримінальні провадження за кількома статтями Кримінального кодексу. Власник нелегального бізнесу вирішив "відкупитися" від притягнення до відповідальності, запропонувавши за це двадцять тисяч доларів співробітнику спецслужби.

Слідчий "запросив" комерсанта зустрітися у власному кабінеті, де на нього вже чекали оперативники СБ України. Вони затримали бізнесмена під час передачі половини хабара у розмірі десять тисяч американських доларів.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 369 Кримінального кодексу України. Слідство буде просити суд обрати власнику підпільного виробництва запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Триває досудове слідство.

Інші новини

Коментарі