У столиці запланували проведення маршу Національної Гідності

Сьогодні, 22 лютого, у столиці України "Правий сектор", ВО "Свобода" та АЗОВ запланували проведення маршу Національної Гідності. На Майдані Незалежності уже зібралося більше ніж 7 тисяч людей, які сформували колону від вулиці Інститутської до Хрещатика.

Новину повідомляє "Преса України".

Активісти від національного корпусу АЗОВ, "Правого сектору" та ВО "Свобода" тримають у руках свої прапори. Як зауважили організатори цього дійства, у марші орієнтовно візьме участь близько 10 тисяч українців.

Жодних радикальних дій та провокацій, як пообіцяли учасники маршу гідності, не відбудеться. Колона планує пройти від Майдану Незалежності до Адміністрації президента.

За безпеку громадян відповідають співробітники Нацгвардії та Нацполіції. Вони перекрили рух на Хрещатику аж до перехрестя з вулицею Богдана Хмельницького.

Як наголосили організатори, ця хода спрямована на те, щоб закликати владу до виконання низки вимог. Серед них: зупинити торгівлю із самопроголошеними "ЛДНР", зменшити податки для бізнесу, не приватизовувати прибуткові підприємства, а також не скасовувати мораторій на торгівлю українськими землями.

Раніше повідомлялося, що 18 лютого у Києві пройшла хода героїв-захисників Дебальцевого.

Коментарі