У столиці продовжується операція із викриття поліцейських, які “кришують” будинки розпусти

В ніч на 7 грудня викрито заклади розпусти, що діяли під прикриттям поліцейських.

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу прокуратури Києва.

Зокрема, прокуратурою міста Києва продовжуються заходи із викриття корупційної схеми "кришування" будинків розпусти співробітниками Управління по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми ГУ НП в місті Києві, які були викриті напередодні на хабарництві.

Так, в ніч на 7 грудня на території міста Києва слідчими столичної прокуратури спільно з УСБУ в місті Києві та Київській області з метою перевірки отриманої інформації щодо прикриття правоохоронцями місць розпусти, проведено комплекс процесуальних дій за адресами трьох нелегальних закладів, які діяли під виглядом стриптиз-клубів та онлайн порно-студії.

Під час обшуків у приміщеннях вказаних закладів вилучено чорнову бухгалтерію, грошові кошти, отримані за надання інтимних послуг, а також інші речові докази.

Нагадаємо, 06.12.16 слідчі прокуратури міста Києва спільно з СБУ та Нацполіцією України на вимаганні та одержанні неправомірної вигоди викрили двох працівників Управління по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми (УБЗПТЛ) Головного управління Нацполіції в м. Києві.

Вказані правоохоронці вимагали щомісячну плату від організатора підпільного борделю за не притягнення до кримінальної відповідальності та безперешкодне функціонування організованої ним онлайн порно-студії.

Коментарі