У столиці оголошено план перехоплення – побили та пограбували активістів “Стоп Корупції” (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Витягли з машини, побили, потрощили автівку та пограбували. У Києві у промзоні на Видубичах охорона незаконної точки видобутку влаштувала криваву розправу над активістами "Стоп корупції". 

Об'єкт по вулиці Промисловій, 4 мав припинити свою незаконну діяльність під того, як Київрада розірвала договір оренди. Однак точка продовжує працювати та вивозити пісок з території.

На місце викликали поліцію та швидку. У поліції Голосіївського району оголосили план перехоплення.

У СТОЛИЦІ ОГОЛОШЕНО ПЛАН ПЕРЕХОПЛЕННЯ – ПОБИЛИ ТА ПОГРАБУВАЛИ АКТИВІСТІВ “СТОП КОРУПЦІЇ”Витягли з машини, побили, потрощили автівку та пограбували. У Києві у промзоні на Видубичах охорона незаконної точки видобутку влаштувала криваву розправу над активістами "Стоп корупції". Об'єкт по вулиці Промисловій, 4 мав припинити свою незаконну діяльність під того, як Київрада розірвала договір оренди. Однак точка продовжує працювати та вивозити пісок з території.На місце викликали поліцію та швидку. У поліції Голосіївського району оголосили план перехоплення.

Posted by Стоп корупції on Neljapäev, 24. jaanuar 2019

Потерпілі активісти встановили нападників : Київський псевдоактивіст-рекетир Бурда і Ко знову відзначились, цього разу розбій

У мережу також виклали відео нападу:

КИЇВСЬКИЙ ПСЕВДОАКТИВІСТ-РЕКЕТИР БУРДА І КО ЗНОВУ ВІДЗНАЧИВСЯ: ЦЬОГО РАЗУ-РОЗБІЙ«Задули» газом, побили та вкрали особисті речі і гроші. Псевдоактивіст Михайло Бурда та його поплічники напали на громадських активістів ГО «Стоп корупції» у столичній промзоні. Стопкорівці зафіксували незаконне вивезення піску на закритій точці ТОВ «Мостобуд». Нещодавно Київрада розірвала із підприємцями договір-оренди, однак, вони продовжують вивозити награбовані надра. У результаті нападу один представник ГО «Стоп корупції» отримав тілесні ушкодження. Активіста забрала карета швидкої допомоги. За словами свідків, нападників було двадцятеро. Вони приїхали на Промислову, 4 на трьох автівках. У столиці оголошено план «перехват».

Posted by Стоп корупції on Neljapäev, 24. jaanuar 2019

Оновлено:

У поліції вже розслідують напад на журналіста “Стоп Корупції” – зловмисникам загрожує до 10 років в’язниці.

Коментарі