Активісти "Стоп корупції" провели акцію протесту під стінами Міністерства внутрішніх справ. Представники проекту вимагали об’єктивного та незаангажованого розслідування справи про рейдерство з боку родини колишнього співробітника правоохоронних органів Олексія Мухіна.

14590415_1460781610604666_3223446007752887184_n

Подробиці акції з-під стін відомства на Богомольця повідомив правозахисник Ігор Бондарчук.

"До мітингувальників вийшов зональний слідчий ГУ МВС України Андрій Чуб. Ми передали йому усі наші вимоги, що стосуються розслідування цієї гучної справи. Ми прагнемо об'єктивного та справедливого вивчення усіх обставин рейдерства з боку родини колишнього міліціянта Мухіна", – розповідає правозахисник.

Додамо, що це вже не перша акція команди "Стоп корупції" у справі про злочинні дії з боку колишнього працівника правоохоронних органів Олексія Мухіна. За даними активістів, екс-міліціянт причетний до рейдерського захоплення обладнання ліванця Саліма Караме.

Іноземець був директором стоматологічної клініки дружини Мухіна – Наталі, але після поїздки на операцію за кордон залишився без посади та дорогої спеціалізованої техніки, яку купив за власні кошти. Власниця клініки з чоловіком прибрали до рук медичне обладнання Саліма Караме і досі використовують у своєму бізнесі.

Коментарі