Активісти "Стоп корупції" спільно з департаментом архітектури КМДА виявили понад 20 незаконних рекламних конструкції по вулиці Дмитрівській, 69 у Києві. За цією адресою розміщена стоматологічна клініка "Ідеале", якою спільно з дружиною володіє екс-правоохоронець Мухін.

Подробиці повідомив журналіст "СтопКору" Сергій Медяник.

"Бізнесмени рейдерським шляхом заволоділи дороговартісною технікою свого кризового менеджера Саліма Караме і продовжують її незаконно використовувати. Ми спільно з представниками департаменту архітектури КМДА виявили понад 20 конструкцій з рекламою стоматології. На щити немає дозвільної документації і офіційних власників. Відтак у бюджет столиці за цю рекламу не сплачували податки. Тому в КП "Київреклама" видали припис на демонтаж вивісок та банерів. Власники клініки Мухіни розміщували рекламу протиправно за домовленістю із головою місцевого ОСББ. За кожну вивіску вони сплачували йому по 200 гривень. Загалом такої реклами було 12 одиниць.

Під час демонтажу власниця клініки Наталя Мухіна ображала і кричала на працівників КП "Київреклама", журналістів та активістів. Однак незаконні споруди ліквідували. Нам вдалось з'ясувати, що у клініці також нелегально встановлені сходи та перила, тому уже "СтопКор" звернувся до департаменту з питань благоустрою з проханням демонтувати і ці незаконні споруди", – зазначив журналіст "СтопКору" Сергій Медяник.

Додамо, що представники "Стоп корупції" уже не вперше навідуються до стоматологічної клініки, в якій знаходиться арештоване поліцією медичне обладнання бізнесмена-іноземця Саліма Караме, яке незаконно використовується подружжям Мухіних. Активісти проекту вимагають у бізнесменів-захопників повернути незаконно привласнене майно, яке власним коштом придбав ліванець Салім Караме.

"Устаткування лікар планував передати для бійців АТО, однак після від'їзду на операцію за кордон, директорка клініки Наталя Мухіна разом із чоловіком, екс-міліціонером привласнили техніку. Попри тривалу боротьбу Саліма Караме за повернення його майна, родина рейдерів продовжує використовувати дороговартісне обладнання для власного незаконного збагачення ", – нагадують обставини справи активісти проекту.

Зазначимо, раніше команда "Стоп корупції" організувала мітинг під будівлею Міністерства внутрішніх справ з вимогою до міністра Авакова провести об'єктивне розслідування у справі ліванця Саліма Караме.

 

Коментарі