У США напророкували Україні дострокові вибори

Керівник американської розвідки Ден Коутс попередив, що українці можуть дати відповідь нинішній владі на корупцію та реформи в країні. Йдеться про проведення дострокових виборів в країні.

Новину передає "Преса України".

Директор Національної розвідки США Ден Коутс представив нову доповідь, у якій він оцінює розвиток подій в Україні. Американський політик відзначив, що настрої українців свідчать про те, що нинішня влада може достроково закінчити свою непосильну працю. У доповіді наголошується, що темпи корупції та реформ просто погублять нинішніх українських керівників.

"Розчарування темпом реформ, зниження життєвих стандартів, відчуття погіршення ситуації з корупцією та політичне протистояння напередодні президентських і парламентських виборів у 2019 році можуть призвести до дострокових виборів", – йдеться у тексті доповіді.

За словами Коутса, таким розкладом подій може скористатись Росія для зміни прозахідної орієнтації Києва. Він не виключив, що Кремль проведе серію кібератак, зокрема проти України. Крім того, Ден Коутс додав, що опозиційні лідери скористаються настроями українського народу та діятимуть з метою послабити вплив президента та провладну коаліцію.

Зауважимо, президент України Петро Порошенко заявив, що попіклується про те, щоб дострокових виборів в країні не було. За його словами, до завершення терміну його правління він й надалі покращуватиме життя українців реформами та забезпечуватиме політумови для інвестицій.

Коментарі