У справі отруєння Скрипалів знайдений “український слід”: ГРУвець Боширов виконував важливе завдання Кремля в Києві

У ЗМІ потрапляють все нові й нові факти у справі про отруєння Сергія Скрипаля та його дочки в Солсбері. Виявляється, основні підозрювані російські "туристи" Боширов і Петров багато "подорожували" по всьому світу. Один з них побував навіть в резиденції Януковича перед його втечею з країни.

Співробітник ГРУ Чепіга-Боширов допомагав екс-президенту України Віктору Януковичу втікати з країни, з цією місією він спеціально приїжджав в Україну у 2014 році. Про це передає "КП в Україні".

При цьому українська сторона поки офіційно цю інформацію не коментує. Зокрема, прокурор, який веде справу про державну зраду біглого "легітимного", заявив журналістам, що не може підтвердити або спростувати дані, які були опубліковані в західних ЗМІ.

Однак газетярі стверджують, що саме за "евакуацію Януковича" Анатолій Чепіга отримав зірку Героя Росії. Глава МВС України Арсен Аваков пізніше заявив, що в операції брало участь ГРУ Росії. Про це він повідомив під час зустрічі з міністром з питань безпеки Великобританії Беном Уоллесом.

"В Україні дізналися одного з учасників атаки в Солсбері, офіцера ГРУ РФ, який був причетний до вивезення екс-президента втікача Януковича з України", - цитує видання міністра МВС України.

Додамо, портрет Боширова-Чепіги виявлений на дошці пошани навчального закладу російської розвідки, хоча Путін не раз називав фігуранта події в Солсбері "цивільною особою".

Коментарі