У справі одіозної уманської судді-корупціонерки Горячківської з’явились нові обставини

У справі судді Уманського міськрайонного суду Людмили Горячківської заслухали клопотання про привід свідків, а також про внесення відомостей до ЄРДР стосовно помічниці служительки Феміди Деркач.

Про це повідомили активісти "Стоп корупції", які слідкували за розвитком подій.

Нагадаємо, у січні цього року Вища рада юстиції розглянула клопотання заступника Генерального прокурора України Юрія Столярчука про відсторонення судді Уманського міськрайонного суду Черкаської області Людмили Горячківської  від здійснення правосуддя у зв'язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

Додамо, що суддю Уманського міськрайонного суду Людмилу Горячківську відсторонили від посади на два місяці. Раніше журналісти "СтопКору" провели спеціальне розслідування про діяльність судді-перевертня. І тоді з'ясували, що проти Людмили Горячківської відкрито три кримінальні провадження – за хабарництво та зловживання службовим становищем, а вона продовжувала працювати на посаді.

За даними журналістів, це не завадило жінці ухвалювати судові вироки і виступати у ролі обвинуваченої. Раніше активісти проекту під час слухання справи Горячківської влаштували перфоменс та дали судді хабара з фальшивих банкнот.

Коментарі