У справі одіозної уманської судді-корупціонерки Горячківської з’явились нові докази

У справі судді Уманського міськрайонного суду Людмили Горячківської з'явився новий свідок, який у ході слухання надав суду докази провини служительки Феміди. Подробиці справи повідомили активісти "Стоп корупції", які слідкували за розвитком подій.

"Засідання справи по Горячківській перенесли на 18 грудня у зв'язку з тим, що не з'явилися свідки по справі, а також у зв'язку з тим, що потерпілий Єфіменко надав суду докази які можуть бути використані  прокуратурою та судом для доказування вини Горячківської Людмили", – зазначили активісти "Стоп корупції".

Нагадаємо, у січні цього року Вища рада юстиції розглянула клопотання заступника Генерального прокурора України Юрія Столярчука про відсторонення судді Уманського міськрайонного суду Черкаської області Людмили Горячківської  від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

Додамо, що суддю Уманського міськрайонного суду Людмилу Горячківську відсторонили від посади на два місяці. Раніше журналісти "СтопКору" провели спеціальне розслідування про діяльність судді-перевертня. І тоді з'ясували, що проти Людмили Горячківської відкрито три кримінальні провадження – за хабарництво та зловживання службовим становищем, а вона продовжувала працювати на посаді.

За даними журналістів, це не завадило жінці ухвалювати судові вироки і виступати у ролі обвинуваченої. Раніше активісти проекту під час слухання справи Горячківської влаштували перфоманс та дали судді хабара з фальшивих банкнот.

Коментарі