У соцмережах запустили політичний флешмоб – ХочуБачитиДебати

02.04.2019 15:16

Користувачі соціальних мереж масово беруть участь у флешмобі #ХочуБачитиДебати на Суспільному з двома кандидатами другого туру.

Флешмоб #ХочуБачитиДебати, присвячений другому туру виборів на пост Президента України, запустила у Фейсбуці членкиня правління Національної суспільної телерадіокомпанії (НСТУ) Олександра Кольцова. Про це повідомляє detector.media

"Як виборець я хочу чути, як думає, реагує, аргументує людина, що збирається заговорити від імені країни. Маємо право. Долучайтесь і вимагайте. #ХочуБачитиДебати", – написала Кольцова.

Її пост у Фейсбуці станом на ранок 2 квітня поширило понад 700 користувачів, також сотні користувачів у Twitter вимагають дебатів кандидатів у президенти у другому турі на Суспільному.

У соцмережах запустили подію "Дебати_челендж Порошенко vs Зеленський на UA:Суспільне".

"Друзі, пропоную запустити #Дебати_челендж – все дуже просто:
1) Ставимо запитання кандидатам у президенти;
2) Ставимо тег #ХочуБачитиДебати;
3) Публікуємо.

Місце: Інстраграм, Фейсбук та інші соцмережі.

Запрошуйте друзів та підтримуйте репостом.

#хочубачитидебати #дебатичелендж #debate_challenge #дебатычелендж", – написав організатор Віталій Дутка.

Додамо, Національна суспільна телерадіокомпанія України запрошує на дебати кандидатів у президенти України, що пройшли в другий тур виборів. Дебати кандидатів у президенти згідно із законом "Про вибори Президента України" проводяться на Суспільному мовленні в останню п'ятницю перед днем повторного голосування, тобто 19 квітня.

Як писав "Детектор медіа", на сайті президента з'явилась петиція про публічні дебати кандидатів у президенти. Підписати її можна тут.

Нагадаємо, 31 березня 2019 року відбулися вибори Президента України. За даними Центральної виборчої комісії, станом на 1 квітня лідирують Володимир Зеленський та Петро Порошенко.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X