У Слов’янську заступник начальника сектору карного розшуку та його підлеглі підуть під суд за корупцію

Слідчим управлінням прокуратури Донецької області за матеріалами Управління Служби безпеки України в Донецькій області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно оперативних працівників сектору карного розшуку Слов'янського відділення поліції Краматорського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області.

Про це повідомляє прес-сектор прокуратури Донецької області.

Під час досудового розслідування слідчі прокуратури з'ясували, що співробітники поліції протягом жовтня 2015 року – березня 2016 року встановлювали осіб, що періодично вживають наркотичні засоби та без будь-яких документів проводили у їніх квартирах обшуки.

Під час затримання наркозалежних осіб до них застосовували протизаконні заходи фізичного та психологічного впливу, а також здійснювалося незаконне позбавлення волі та права на пересування. Крім того, правоохоронці вимагали від громадян грошові кошти за не притягнення до кримінальної відповідальності.

Дії правоохоронців кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки, або одержання неправомірної вигоди службовою особою), ч. 2 ст. 162(порушення недоторканості житла), ч. 2 ст. 365(перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу) та ч. 1 ст. 371 (завідомо незаконні затримання) КК України.

Наразі, усі обвинувачені, за клопотанням прокуратури, відсторонені від посад.

Обвинувальний акт спрямовано до Слов’янського міськрайонного суду Донецької області для розгляду по суті.

Інші новини

Коментарі