У Сирії виявили контейнери для урану та ртуті з позначкою “Ukraine”

Дмитро Тимчук попередив, що напередодні виборів в Україні будуть проводитися всеможливі провокації. Він звернув увагу на те, що їх, ймовірно, готують навіть у Сирії.

Новину повідомляє "Преса України".

Координатор "Інформаційного спротиву" Дмитро Тимчук оприлюднив на своїй сторінці у соцмережі серію знімків. На них зображено предмети, які нагадують контейнери для транспортування і зберігання урану чи ртуті. Зокрема, про це сповістили українські військові фахівці.

"При цьому наші експерти однозначно стверджують, що ці контейнери є продуктом кустарного виробництва, хоча і схожі на вироблені промисловим шляхом", – додав Тимчук.

За його словами, такі контейнери були помічені в певних воєнізованих формуваннях у Сирії. Тимчук також звернув увагу на те, що на них красується напис "Україна", що може свідчити про начебто українське походження предметів.

"Зазначені на контейнерах маркування та написи в Україні не використовуються", – зауважив координатор ІС.

Він припустив, що напередодні президентських виборів в Україні невстановлені особи, які перебувають у Сирії, можуть готуватися провокації. Тимчук зауважив, що мета таких провокацій проста – дискредитація України та вищих посадових осіб.

Коментарі