У Штатах відреагували на загибель жінки-медика на Донбасі

У посольстві США в Україні звернулися до Росії з закликом наказати своїм бойовикам, які орудують на Сході України, припинити вогонь. Так, американська сторона відреагувала на загибель українського медика на Донбасі.

Новину передає "Преса України".

На офіційній Twitter-сторінці посольства США в Україні з'явилось повідомлення, у якому Штати засуджують дії російських найманців в Україні. Зокрема, американська сторона відреагувала на загибель 23-річної Сабіни Галицької, військового медика.

"Ми отримали повідомлення про загибель української сестри-медика, котра намагалась надати допомогу цивільним поблизу лінії зіткнення, що ще раз нагадує про те, що конфлікт не стихає. США закликають Росію наказати своїм підручним силам виконувати повне припинення вогню", – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялось раніше, військовий медик 10-ї Окремої Гірсько-Штурмової Бригади Сабіна Галицька загинула 20 лютого, коли надавала цивільному населенню медичну допомогу. Так, 23-річна дівчина, яка служила у ЗСУ, потрапила під обстріл бойовиків, які відкрили вогонь з протитанкового ракетного комплексу, ігноруючи домовленості не стріляти.

Тим часом в 10-й Окремій Гірсько-Штурмовій Бригаді заявили, що російські найманці, які продовжують свою протиправну діяльність на українських територіях, вбиваючи невинних людей, поплатяться за скоєне.

"Ми обіцяємо, що путінські покидьки заплатять за це максимальну ціну. Вбивати жінок та мирних мешканців – це все, на що здатні кляті російські окупанти", – відзначили у прес-службі бригади.

Коментарі