На Донбасі загинув український розвідник, тіло потрапило до рук окупантів

Українські військові офіційно підтвердили загибель молодшого сержанта Дмитра Українського на Донбасі та розповіли обставини, за яких це сталося. 

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на прес-центр штабу ООС.

"З великим сумом повідомляємо, що вчора стала відома доля військовослужбовця Об'єднаних сил, з яким був втрачений зв'язок під час виконання бойового завдання 8 серпня 2018 року. На превеликий жаль він загинув, а тіло героя потрапило до рук окупантів, які безжалісно та безсоромно використали його для пропагування ідей руського миру та війни", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що загиблий – Дмитро Михайлович Український, народився та виріс на Донбасі. З початком окупації зі зброєю в руках став на захист своєї батьківщини.

За даними штабу ООС, 8 серпня у складі розвідувальної групи він виконував розвідувальне завдання у "сірій зоні". Будучи командиром групи прикриття зрозумів, що потрапив у засідку, прийняв бій.

"Основна група, отримавши доповідь від Українського про засідку, почала відхід. Дмитро разом з побратимом, якому щойно виповнилося лише 19 років, вели бій з силами противника, що переважали. З'ясувавши, що основна група відійшла й отримавши наказ на відхід, залишився посеред ворогів й наказав відходити 19-річному розвіднику", – йдеться у повідомленні.

Молодшого сержанта Українського за мужність та героїзм в ході виконання бойового завдання представлено до державної нагороди посмертно.

Коментарі