У шести областях України запрацює “Поліклініка без черг”

В Україні відразу в шести областях запустили в експлуатацію систему "Поліклініка без черг". Завдяки їй, пацієнти тепер зможуть потрапити до свого лікаря в заздалегідь зарезервований час. Однак проект поки пілотний.

Новину повідомляє "Преса України".

Як повідомляється в прес-релізі проекту, в даний час ця медична інформаційна система (МІС) впроваджена в Київській, Дніпропетровській, Черкаській, Житомирській, Миколаївській та Сумській областях. Системою "Поліклініка без черг" користуються близько 16 тис. пацієнтів.

Головним при впровадженні інформаційної системи, за словами одного з авторів проекту Артура Верби, є "мотивація з боку керівництва".

"Якщо керівник лікарні зацікавлений у впровадженні та здатний вплинути на своїх співробітників, то система буде працювати", – сказав він.

Суть системи: можливість електронного запису в кілька кліків до будь-якого лікаря на конкретний час.

Вперше МІС "Поліклініка без черг" почала роботу у вересні 2016 року.

У Києві "Поліклініка без черг" працює в Київському міському дитячому діагностичному центрі на вул. Урлівській, Консультативно-діагностичному дитячому центрі Дарницького району та центрі первинної медико-санітарної допомоги №1 в Голосіївському районі. Крім того, система працює в Центрі первинної медико-санітарної допомоги №5 м Дніпро, Золотоніської центральної районної лікарні, пусконалагоджувальні роботи проводяться в лікувальних установах Сум і Житомира.

 

Інші новини

Коментарі