У Сербії заарештували двох українок

Дві громадянки України, жительки окупованого Луганська, за порушення закону в іноземній країні, потрапили за ґрати. Жінки хотіли відзняти будівлю старого Генштабу Сербії за допомогою дрона. Допомагали їм у цьому ще двоє громадян США.

Новину передає "Преса України".

Із сербських ЗМІ стало відомо про арешт чотирьох іноземців, двоє з яких – українки. Вони разом із двома громадянами США спробували без дозволу зняти будівлю стратегічного значення. Українки виявилися жительками окупованого Луганська. За неправомірні дії їх арештували та передали поліції. Наразі їхня справа розглядається іноземною прокуратурою.

До слова, нині у старому Генштабі Сербії, який хотіли сфотографувати жінки, розміщуються  Агентство військової розвідки та Агентство військової безпеки Сербії. А це означає, що будівля є важливою у командній системі армії Сербії, оскільки значну частину своєї діяльності у ній проводить міністр оборони Александр Вулін.

Відзначимо, днями одного з українців заарештували в Білорусі. За нелегальне перевезення мисливської зброї чоловіку дали три роки позбавлення волі.

Коментарі