У селищі на Буковині комунальники понівечили зелені насадження

Активісти "Стоп корупції" з Чернівецького осередку проекту зафіксували протиправну вирубку ясенів у смт Глибока, що у Чернівецькій області. Дерева вирубували без відповідних документів, а у майстрів не було дозволів на бензопилу, спецодягу та страховки.

Подробиці повідомив активіст "Стоп корупції" Валерій Аіріні.

"Нам зателефонували місцеві жителі й повідомили, що у центрі смт знищують дерева. Коли ми приїхали на місце вирубки, з'ясували, що це ясені, які вирубувати не можна, можна лише зрізати сухе гілля, інакше дерево одразу гине. Окрім того, так звані майстри перекрили рух центральною вулицею, при цьому не повідомили та не залучили до перекриття представників правоохоронних органів.

Ба більше, люди, задіяні у вирубці, не мали спецдозволу на бензопилу, працювали без відповідного одягу та не мали страховки. І це попри те, що вилазили на драбину заввишки у 8 метрів. Майстер комунального господарства відмовився показувати документи навіть поліції, яка прибула на виклик", – розповів деталі активіст "Стоп корупції" Валерій Аіріні.

Активісти проекту відвідали місцеве управління екоінспекції та дізнались, що селищна рада смт Глибока отримала дозвільні документи на вирубку лише одного дерева.

Коментарі