У Саакашвілі вкрали український паспорт: документ загадково зник після перевірки на українському кордоні

Міхеіл Саакашвілі вважає, що його паспорт викрали посадові особи, а в Україні він знаходиться легально.

Сьогодні політик зробив заяву про те, що його перебування на території України є абсолютно законним і відповідає всім необхідним процедурам, повідомляє "Діалог.UA".

Про це він повідомив під час брифінгу, який відбувся сьогодні біля готелю Леополіс у Львові, де зупинився лідер партії Рух Нових Сил:

"Я вчора перейшов кордон з легальним українським паспортом, поляки його проштампували. Прийшов до українців, як передбачено законом, віддав їм паспорт, що б вони або прийняли або відмовили. Вони сказали: ми ваш паспорт брати не будемо. Тоді я запропонував їм взяти заяву на захист, але вони й в цьому відмовили", – сказав політик.

Він розповів про те, що, на його думку, сталося далі: "Люди просто взяли та внесли мене на руках в Україну. Я залишив паспорт в автобусі. Прийшла поліція, обшукала автобус і вкрала мій паспорт. Зараз документ у них".

Саакашвілі уточнив, що відповідний протокол про зникнення паспорта не складено. За словами екс-губернатора Одеської області, сьогодні вранці адвокат відніс до Міграційної служби його заяву про захист від держави Україна. Саакашвілі впевнений, що знаходиться на території країни легально, у відповідності з усіма процедурами:

"А якщо я особа без громадянства, то звертаюся за захистом до суду, в міграційну службу", – повідомив політик.

Раніше повідомлялося, що Петро Порошенко прокоментував прорив Саакашвілі через кордон, порівнявши його з терористом "ДНР". У МВС розповіли, чому до цього часу не затримали Саакашвілі.

Інші новини

Коментарі