У Росії зникли двоє українських автостопщиків

Двоє молодих українців, які подорожували автостопом до Грузії, не дістались місця свого призначення. Вони зникли неподалік Ростова-на-Дону.

Новину повідомляє "Преса України".

Житель Дніпра Олександр Бабинець та його товариш Сергій Велевий відправились автостопом до Грузії. Однак, як повідомили друзі та родичі українців, зв'язок з ними обірвався на півдорозі. Наразі відомо, що 25-річний Бабинець познайомився з 28-річним Велевим і вони вирішили здійснити подорож разом.

Орієнтовно 30 вересня українці мали здійснити маршрут додому, а саме трасою Кавказ через Кабардино-Балкарії, Ставропольський і Краснодарський край Росії. Зниклі виходили на зв'язок кожні три дні. Однак востаннє вони зідзвонювались з близькими 7 жовтня. У цей день вони перебували неподалік Ростова-на-Дону.

Мама Олександра Бабинця, Олена, звернулась за допомогою у посольство України та РФ. Він буде оголошений у міжнародний розшук. До слова, останнє повідомлення, яке Олександр відправив мамі "Я скоро буду вдома".

"Вони планували повернутися в Україну так само, як виїжджали, – через Харківську область, проїхавши російський Бєлгород та Ростов-на-Дону", – зауважила жінка.

Коментарі