У Росії відреагували на небажання Туреччини приймати судна з Криму

Після того, як Туреччина закрила порти для суден, які прямують з півострова Крим, у Росії висловились з цього приводу. Так, російська сторона назвала крок "недружнім".

Новину повідомляє "Преса України".

Одним з перших прокоментував ситуацію Франц Клінцевич, перший заступник голови комітету Ради Федерації з оборони та безпеки. За його словами, такі дії Туреччини змушують Росію "підкоректувати" відносини між двома країнами. Він також зауважив, що наслідки погіршення відносин Анкари та Москви відіб'ються на спільних діях в охопленій війною Сирії.

Нагадаємо, турецькі порти не приймають у себе торгові судна, які прямують з окупованого РФ півострову Крим. При цьому не важливо, під яким прапором вони здійснюють рейс. Також у всіх турецьких портах почали докладно вивчати документи, адже неодноразово судна-порушники підроблювали документи та вказували недостовірну інформацію про пункти відправлення та подальший шлях.

Варто зазначити, що Анкара пішла на такий крок після зустрічі українського генпрокурора Юрія Луценка з турецькими дипломатами. Сторони домовились, що Туреччина не прийматиме кораблі з Криму.

За словами експертів, нещодавно Туреччина відновила торговельні зв'язки з Росією, погіршення яких у минулому вдарило по економіці країни. Очевидно, що зараз в Анкари інша стратегія щодо торговельних відносин з найближчими до неї країнами.

Коментарі