У Росії поліцейський-дебошир на спір прострелив собі голову

У Дагестані поліцейський, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, на спір вистрілив собі в голову. 

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Mash.

У кафе Хасав'юрта відпочивали 10 співробітників поліції. У одного з них, співробітника Саїда, є дивна звичка. По п'яні він грає з пістолетом: витягує набої, підносить зброю до скроні та театрально спускає курок.

Цього разу Саїд відпочивав на всі гроші: запалював на танцмайданчику, в перервах стріляв на вулиці в повітря – все як завжди. Поліцейський подумав, що обойма порожня, і вирішив виконати свій улюблений фінт. Тільки в пістолеті залишався ще один патрон.

За даними джерела "Інтерфакс" у поліцейського був пістолет Стєчкіна.

"Поставивши зброю на автоматичний режим, він вийшов на вулицю і став стріляти в повітря. Повернувшись назад, він заявив, що спустошив обойму. Але друзі порадили йому бути обережним, тому що затвор міг заклинити останній патрон. Але чоловік посперечався, що патронів не залишилося, і, приставивши пістолет до голови, натиснув на курок. Стався постріл прямо в голову", – сказав співрозмовник агентства.

За його словами, поліцейський знаходиться в лікарні, його стан лікарі оцінюють як важкий.

В.о. керівника прес-служби МВС Дагестану Руслан Ібрагімгаджієв повідомив, що за цим фактом керівництво відомства призначило службову перевірку. "За результатами співробітник поліції буде звільнений, а його безпосереднє керівництво притягнуто до суворої дисциплінарної відповідальності", – пояснив він.

Коментарі