У Рівному – “кришують”, у Києві – перевірять? Рівняни пішли до Авакова та Луценка через діяльність скандального підприємства у місті

19.11.2018 17:07

6 кримінальних проваджень і жодних зрушень у справі. Так у Рівному правоохоронці «розслідують» діяльність підприємства. Тому місцеві жителі спільно з активістами «Стоп корупції» звернулись до керівництва ГПУ, ДФС та МВС з вимогою проаналізувати роботу колег та провести службову перевірку. Про це повідомляють журналісти проекту, які слідкували за процесом передачі звернень та реакцією представників відомств. 

«Ми зареєстрували звернення до ДФС, МВС та ГПУ через злочинну діяльність МПП  «Моріон» і МПП «Моріон сервіс +», які ухиляються від сплати податків до місцевого бюджету та завдають збитків місцевій громаді.

Офіс фірми розміщений у центрі Рівного. Діяльність товариства покривається органами місцевої влади, прокуратури, Нацполіції, ДФС. Загалом, було відкрито 6 кримінальних проваджень, частина з них пролежала у кабінетах правоохоронців і була закрита без жодних зрушень», – розповіли представники Рівненського осередку «Стоп корупції».

Коментарі