У РФ заявили про палке бажання вторгнутися на територію України

У Росії є досить багато незадоволених людей стосовно того, що день народження українського націоналіста Степана Бандери почали святкувати в Україні, саме тому один з військових експертів РФ заявив про те, що Україні потрібен військовий розгром.

Влада Російської Федерації заговорила про тривожні речі. Вкотре йшлося про військове вторгнення в Україну. Ця риторика почалася після того, як російський військовий експерт побачив смолоскипну ходу на честь Степана Бандери, передає видання "Діалог.UA" з посиланням на сторінку в "Фейсбуці" блогера.

"Це лікується тільки за допомогою військового розгрому. У Києві пройшов факельний марш на честь Бандери", – написав на своїй сторінці експерт Ігор Коротченко. На це звернув увагу блогер Олексій Голобуцький, який не зміг обійти стороною цю заяву.

Російський "військовий експерт" Ігор Коротченко вчора написав в Твіттері щодо смолоскипної ходи на честь Степана...

Posted by Alex Golobuckij on Kolmapäev, 2. jaanuar 2019

Разом з ним здивувалися й інші користувачі Інтернету, які теж висловилися з цього приводу.

"У Росії вистачає приводів для того, щоб напасти на Україну. Їм не подобається прапор або герб, національні герої, пам'ятники, вулиці, мова і багато іншого. Машина пропаганди працює. Російські ЗМІ, зі свого боку, знають те, як правильно подати інформацію ", – повідомив Голобуцький.

Коментарі