У РФ за підозрою у вбивстві затримали члена Ради Федерації від партії “Єдина Росія”

Політика Рауфа Арашукова затримали просто в залі засідань Ради Федерації. У цей же день сенатора виключили з партії “Єдина Росія”. Про це інформує “Сьогодні”.

Фото: ТАСС / Vida Press

Як повідомляють російські ЗМІ, перед затриманням представників преси, помічників депутатів та іноземних представників вивели з приміщення, вхід в яке перекрили співробітники Федеральної служби охорони.

Парламентарії проголосували за зняття з Арашукова депутатської недоторканності, після чого його затримали і вивели із залу. В "Єдиній Росії" вже повідомили про виключення політика з партії.

Пізніше офіційний представник Слідчого комітету РФ Світлана Петренко повідомила журналістам, що сенатора-"єдинороса" від Карачаєво-Черкесії підозрюють в організації злочинного угруповання та участі в ньому, а також двох вбивствах.

Петренко уточнила, що у слідчих є докази причетності Арашукова до вбивств заступника голови руху "Адиге Хасе" Аслана Жукова і радника президента Карачаєво-Черкеської Республіки РФ Фраля Шебзухова в 2010 році. У той же час за непідтвердженою інформацією сенатора підозрюють в п'яти вбивствах.

У правоохоронних органах уже повідомили, що слідство буде домагатися арешту Арашукова.

Читайте також: "У Криму окупанти самі себе загнали в глухий кут: Путіну доведеться домовлятися з Україною".

Коментарі