У прокуратурі Київської області взялись за розслідування справ за статтею “про перешкоджання професійній журналістській діяльності”

У прокуратурі Київської області взялись за розслідування справ за статтею 171 Кримінального кодексу України "про перешкоджання професійній журналістській діяльності". У відомстві уже скерували до суду 4 справи про напади на представників ЗМІ та підняли старі справи.

Про це повідомив головний прокурор області Дмитро Чібісов у ході спільної прес-конференції із координатором ГО "Стоп корупції" Романом Бочкалою та представниками Всеукраїнського руху з протидії політичній корупції «Під контролем».

"Їм перешкоджали, їх били, в них забирали техніку, їм не давали працювати і знімати, коли вони хотіли зафіксувати злочин. Лише протягом останнього часу ми скерували 4 кримінальних проваждення до суду, пов”язані з неправомірними діями відносно представників засобів масової інформації. Більш того, ми підняли всі провадження з минулих років, наразі будь-яке неправомірне ставлення, пов'язане з виконанням ними службових обов”язків, буде присікатись прокуратурою", зазначив головний прокурор Київської області Дмитро Чібісов.

Додамо, що у прокуратурі Київської області презентували концепцію співпраці між представниками прокуратури, громадський організацій, журналістами та органами влади у сфері протидії та подолання корупції.

Коментарі