Відбувся спільний брифінг прокурора Київської області та координатора ГО “Стоп Корупції”

Звернення до ГО "Стоп корупції" отримають статус офіційних і їх одразу вноситимуть до Єдиного реєстру досудових розслідувань із подальшою правовою реакцією.

Про це у рамках спільної прес-конференції з представниками Всеукраїнського руху з протидії політичній корупції «Під контролем» та представниками Громадської організації «СТОП КОРУПЦІЇ» заявив прокурор Київської області Дмитро Чібісов.

"Провели спільну прес-конференцію з прокуром Київської області. Продумали як посилили взаємодію. Нашу громадську огранізацію навели за приклад представникам ЗМІ присутнім у залі. За словами головного прокурора області, ми реально боремось із корупцією, а не протираємо штани і проїдаємо ґранти. Ухвалено рішення прирівнювати заяви у нашу ГО до звернень у прокуратуру. Одразу в ЄРДР і з подальшою правовою реакцією", зазначив координатор "Стоп корупції" Роман Бочкала за результатами прес-конференції.

Окрім того, Дмитро Чібісов віздначив продуктивну та цілеспрямовану боротьбу представників проекту із піщаними браконьєрами. За словами головного прокурора області, завдяки спільній діяльності, вдалось зупинити нелегальний видобуток піску на низці точок у регіоні. За фактами незаконної діяльності відкриті кримінальні провадження, техніку, яку використовували у чорному бізнесі конфіскована і перебуває під арештом.

Додамо, що темою спільного заходу були : «Актуальні питання боротьби з корупцією в області. Взаємодія органів прокуратури Київської області із представниками Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» та представниками Громадської організації «СТОП КОРУПЦІЇ».

Коментарі