У прокуратурі Київщини презентували концепцію співпраці з громадськими організаціями, журналістами і органами влади у сфері боротьби з корупцією

11.08.2017 21:45

У прокуратурі Київської області презентували концепцію співпраці між представниками прокуратури, громадський організацій, журналістами та органами влади у сфері протидії та подолання корупції.

Про це заявив головний прокурор області Дмитро Чібісов у ході спільної прес-конференції із координатором ГО "Стоп корупції" Романом Бочкалою та представниками Всеукраїнського руху з протидії політичній корупції «Під контролем».

"Фактично концепція полягає в тому, що як і представники засобів масової інформації, як і представники громадських організацій, як і представники органів влади, прокуратури, будуть діяти одним фронтом, робити загальну спільну справу. Спільна справа наша буде полягати в тому, щоб ми боролись з корупцією.

Я дуже вдячний тим людям, яким теж не байдужа ситуація в державі, можливість протидії тим корупційним проявам, вони звертаються до нас, пишуть листи, вони чують тих людей, які звертаються до них, і вони до нас направляють ці звернення. Я розумію тих, хто можливо раніше боявся звертатись, тому що іноді їх дійсно не чули правоохоронні органи, але зараз, повірте, їх чути будуть", зазначив під час прес-конференції очільник прокуратури Київської області Дмитро Чібісов.

Додамо, що звернення до ГО "Стоп корупції" отримають статус офіційних і їх одразу вноситимуть до Єдиного реєстру досудових розслідувань із подальшою правовою реакцією.
Про це у рамках спільної прес-конференції з представниками Всеукраїнського руху з протидії політичній корупції «Під контролем» та представниками Громадської організації «СТОП КОРУПЦІЇ» заявив прокурор Київської області Дмитро Чібісов.

"За словами головного прокурора області, ми реально боремось із корупцією, а не протираємо штани і проїдаємо ґранти. Ухвалено рішення прирівнювати заяви у нашу ГО до звернень у прокуратуру. Одразу в ЄРДР і з подальшою правовою реакцією", зазначив координатор "Стоп корупції" Роман Бочкала за результатами прес-конференції.

Окрім того, Дмитро Чібісов віздначив продуктивну та цілеспрямовану боротьбу представників проекту із піщаними браконьєрами. За словами головного прокурора області, завдяки спільній діяльності, вдалось зупинити нелегальний видобуток піску на низці точок у регіоні. За фактами незаконної діяльності відкриті кримінальні провадження, техніку, яку використовували у чорному бізнесі конфіскована і перебуває під арештом.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X