У слідчому відділі Дніпровського УП ГУНП неефективно проводили розслідування кримінального провадження щодо незаконного привласнення та використання медичного обладнання лікаря Саліма Караме з боку родини колишнього правоохоронця Мухіна. Справу передали до СВ Шевченківського УП ГУНП.

Про це "СтопКору" повідомили у прокуратурі Києва у відповіді на звернення.

"Станом досудового розслідування у цій справі після нашого звернення зацікавилась група народних депутатів, які звернулись до керівництва столичної прокуратури. Судячи з реакції правоохоронного відомства, наші підозри щодо затягування справи та можливого тиску на слідчих з боку родини екс-міліціонера підтвердились. Сподіваємось, після передачі справи до слідчого відділу Шевченківського УП розслідування зрушить з мертвої точки та незабаром лікар Салім Караме нарешті зможе повернути медичне обладнання, яке медик хотів доправити на передову у зону АТО для потреб захисників України", – зазначили активісти "Стоп корупції".

Нагадаємо, активісти проекту вимагають у бізнесменів-захопників Мухіних повернути незаконно привласнене майно, яке власним коштом придбав ліванець Салім Караме.

"Устаткування лікар планував передати для бійців АТО, однак після від’їзду на операцію за кордон, директорка клініки Наталя Мухіна разом із чоловіком, екс-міліціонером, привласнили техніку. Попри тривалу боротьбу Саліма Караме за повернення його майна, родина рейдерів продовжує використовувати вартісне обладнання для власного незаконного збагачення", – нагадують обставини справи активісти проекту.

Додамо, що представники "Стоп корупції" неодноразово навідувались до стоматологічної клініки "Ідеале", в якій знаходиться арештоване поліцією медичне обладнання бізнесмена-іноземця Саліма Караме, яке незаконно використовується подружжям Мухіних, і вимагали повернути вкрадене.

Окрім того, активісти добились демонтажу усієї реклами клініки, яку подружжя Мухіних розмістило нелегально і доплачували за розміщення бордів голові ОСББ будинку, у якому розміщена стоматологія.

Зазначимо, раніше команда "Стоп корупції" організувала мітинг під будівлею Міністерства внутрішніх справ з вимогою до міністра Авакова провести об'єктивне розслідування у справі ліванця Саліма Караме.

 

Коментарі