У прокуратурі будуть просити 20 млн. грн для внесення застави за першого заступника голови Миколаївської ОДА

Сьогодні закінчується термін, коли двом чиновникам, які "погоріли" на хабарі, мають обрати запобіжний захід.

У понеділок, 6 червня, в Приморському районному суді міста Одеси буде обиратися запобіжний захід затриманим за вимагання хабара першому заступнику голови Миколаївської ОДА Миколі Романчуку і заступнику голови Єланецької РДА Олегу Зайзбургу. Про це повідомляє видання Преступности.НЕТ.

Видання інформує, що засідання під головуванням слідчого судді Юрія Кушніренка, який напередодні санкціонував обшук в Миколаївській ОДА для пошуку доказів корупційної діяльності затриманих, мало розпочатися ще о 12:00, однак адвокати Миколи Романчука і Олега Зайзбурга не з'явилися в суді навіть о 13:10. Слід зазначити, що саме сьогодні закінчується 72 години з моменту затримання. І в разі, якщо запобіжний захід не буде обрано, правоохоронцям доведеться відпустити Романчука і Зайзбурга.

О 14:01 Адвокати Романчука і Зайзбурга прибули до суду. Представники військової прокуратури в коридорі чекають, поки в залі з'явиться суддя. У той же час самі затримані вже доставлені в суд.

Крім того, видання повідомляє із посиланням на свої дежерела, що військова прокуратура проситиме суд заарештувати Миколу Романчука з правом внесення застави в розмірі 20 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що Миколу Романчука та Олега Зайзбурга затримали за вимагання хабара за вирішення питання видобутку вапняку у Єланецькому районі. У Романчука знайшли валізи з грошима, "чорну бухгалтерію" та секретні тунелі. У Зайзбурга - 1500 доларів у кабінеті.

В той же час ще один фігурант корупційного скандадлу - радник голови Миколаївської облоради Геннадій Левченко - втік. Крім того, першого заступника голови Миколаївської обларади Михайла Соколова, який також відзначився у хабарницькому ланцюгу, запідозрили у втечі.

Інші новини

Коментарі