У профільному комітеті ВР “СтопКору” розкритикували новий законопроект щодо автомобільних перевезень

На колегії Укртрансбезпеки голова транспортного комітету Верховної ради  Ярослав Дубневич розкритикував роботу Міністерства щодо взаємодії з профільним комітетом парламенту. Про свої зауваження політик розповів в інтерв’ю журналістам «Стоп корупції».

«Коли ми розглядали законопроекти у минулому році, що стосувалися і залізничного транспорту, і законопроектів щодо імплементації європейських директив, що стосується і автомобільних перевезень, то було дуже багато зауважень і законопроекти були відправлені на доопрацювання», – зазначив голова профільного комітету в інтерв’ю журналістам "Стоп корупції".

Політик зазначив, зокрема, що законопроект про автомобільні перевезення потребує ретельного перегляду та доопрацювання. Голова Транспортного комітету Верховної Ради запросив до обговорення законопроекту за круглим столом транспортні служби та асоціації перевізників.

Також депутат підняв питання необхідності зняття мораторію перевірок транспортних компаній Укртрансбезпекою  на наявність ліцензії та справність технічних засобів. «Чорний ринок вбиває транспортну галузь», – заявив Голова транспортного комітету Верховної Ради.

Коментарі