У прес-службі страхової компанії політика часів режиму Януковича не змогли пояснити відмову у коментарі журналісту “СтопКору”

На прохання надати коментар щодо ухиляння від сплати податків з боку нардепа Віталія Хомутинніка та можливого зв'язку із незаконною діяльністю страхової компанії, якою володіє політик, прес-служба установи відповіла відмовою. Без пояснень та аргументів.

Про це повідомив журналіст "СтопКору" Сергій Медяник, який працює над розслідуванням щодо нелегального бізнесу парламентаря часів режиму Януковича.

"На вимогу надати відеокоментар у страховій компанії "Брокбізнес", якою володіє політик часів Януковича, Віталій Хомутиннік, нам відповіли, що не володіють інформацією. Тим часом на керівника бізнесу у ГПУ відкрили кримінальне провадження за ухиляння від сплати податків саме через "Брокбізнес".

А ми хотіли отримати пояснення від Хомутинніка. Адже з мого досвіду, саме страхові компанії найчастіше використовують для оборудок та обману держави. Варто взяти до уваги також і той факт, що ця страхова – дочірній бізнес "Брокбізнесбанку", який обвалився, а до цього ошукав державу і громадян на 2 мільярди доларів. Відтак мої підозри не безпідставні", – зазначив журналіст "СтопКору" Сергій Медяник.

 

Інші новини

Коментарі