У прес-службі Міністерства інфраструктури України вибачились перед журналістами “СтопКору” за некоректну поведінку охорони відомства

У прес-службі Міністерства інфраструктури України вибачились перед журналістами «СтопКору» за некоректну поведінку охорони відомства і назвали інцидент непорозумінням. Про це представники відомства повідомили учасників ранкової акції проекту проти утисків журналістів з боку служби охорони міністерства.

«Інцидент, який відбувся 16 березня, коли охорона міністерства відмовилась пропускати знімальну групу «СтопКору» на брифінг голови «Укртрансбезпеки» Михайла Ноняка, прес-служба відомства назвала прикрим непорозумінням та перепросила у медійників за некоректну поведінку охоронців», – розповіли стопкорівці.

Нагадаємо, вранці журналісти та активісти «Стоп корупції» розгорнули пікет під стінами Міністерства інфраструктури України через дискримінаційні методи роботи міністерства з пресою.

«16 березня охорона Міністерства інфраструктури перешкоджала знімальній групі «Стоп корупції» та фізично не давала потрапити в середину приміщення на анонсований заздалегідь брифінг голови «Укртрансбезпеки» Михайла Ноняка. Прес-служба Трансбезпеки підтвердила той факт, що знімальна група пройшла заздалегідь акредитацію, як того потребувала процедура.

Журналісти пред’явили редакційні посвідчення. Попри вмовляння прес-служби, яка стала на захист законних прав журналістів, охорона перешкоджала проходу до державної будівлі працівникам ЗМІ», розповіли організатори акції.

Коментарі