У Порошенка заявили, що Зеленський неналежним чином підійшов до здачі аналізів

05.04.2019 15:13

В штабі в чинного президента України заявили, що Зеленський не здав аналізи так, як це передбачено медичними протоколами. Про це під час брифінгу заявив речник передвиборчого штабу Порошенка Олег Медведєв, пише “Уніан”.

"Ми вважаємо, що кандидат Зеленський не виконав свої обіцянки і не здав аналіз так, як це передбачено медичними протоколами. І від імені штабу уповноважений заявити, що штаб Петра Порошенка ще раз рекомендує Володимиру Зеленському зрозуміти, що передвиборча кампанія - це не шоу, це не зйомки в кіно, а це момент серйозного вибору для країни і для її громадян", – сказав Медведєв.

Він також додав, що якщо Зеленський сам запропонував здавати аналізи, то він "має здавати аналізи не жартома, а всерйоз, і не вибірково, а зробити все, що належить за медичним протоколом для того, щоб остаточно дослідити питання про алкогольну і наркотичну залежність".

"Наша позиція така: якщо стадіон, так стадіон, якщо аналізи, так аналізи. Це питання треба закрити якнайшвидше", – зазначив речник штабу і зауважив, що наскільки їм відомо, Зеленський не здав на аналіз волосся, що необхідно для ключового дослідження для виявлення в організмі наркотиків.

Читайте також: "Порошенко вимагає не відкладати дебати з Зеленським, який вигадує все нові умови: названі теми трьох раундів".

Коментарі