У Порошенка хочуть створити ще одне міністерство

Депутати президентської партії подали ініціативу створити ще одне міністерство. Зі слів чиновників, Україна потребує створення Міністерства у справах ветеранів. 

Новину передає "Преса України" з посиланням на повідомлення очільника фракції "Блок Петра Порошенка" Артура Герасимова.

Реалізація ідеї щодо нового міністерства може бути завдяки прийняттю проекту постанови №7505. Зі слів Герасимова, усі однопартійці одноголосно підтримують питання, які стосуються соціального захисту військовослужбовців.

"Ми вважаємо, що в переліку питань обов'язково повинен бути проект постанови про звернення ВР до Кабінету міністрів щодо створення міністерства України у справах ветеранів, № 7505. На сьогодні майже два десятки міністерств та інших державних структур і відомств займаються соціальним захистом ветеранів війни. Вважаємо, що повинен функціонувати єдиний державний орган, який буде нести відповідальність за всю роботу щодо соціального захисту ветеранів війни та учасників АТО", – зазначив очільник фракції БПП.

До слова, нещодавно голова ВРУ Андрій Парубій затвердив зміни до Закону "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей". Віднині стаття 12 даного законопроекту передбачає надання військовослужбовцям права на отримання грошової компенсації за піднаймання (найняття) жилого приміщення.

Нагадаємо, в Україні прийнято Закон про реінтеграцію Донбасу. Документ дозволяє офіційно називати Росію країною-окупантом. Таке рішення президента гостро розкритикували в Росії та окупованих територіях держави. Так, самопроголошений глава "ДНР" заявив, що у відповідь на реінтеграцію створить у "Новоросії" Народний трибунал.

Коментарі