У Полтаві помічено “автобус-привид” (відео)

Упродовж трьох тижнів «некерований автобус» або «автобус-привид» мандрував країною у пошуках відповідального та уважного водія. І в результаті розшукав десятьох героїв – людей, які завжди обережні за кермом та дотримуються Правил дорожнього руху - повідомляє прес-служба Національної поліції. Відзначили кращих керівники Національної поліції України та Консультативної місії Європейського Союзу EUAM Ukraine.

Як це було - дивіться самі:

У Нацполіції визначали найкращих водіїв для «автобуса-привиду»

#Автобус_привид розшукав своїх найкращих водіїв 😊Дивіться, як це було 👇🏻#новини #поліція #керуй #керуй_відповідально Керуй ТСН телеканал СТБ УНИАН Українська правда РБК-Украина UA: Перший Телеканал "Прямий" Телекомпанія "Магнолія-ТВ" Телеканал "Київ" espreso.tv

Posted by Національна поліція України on Reede, 7. detsember 2018

Мету проекту сформулював Олександр Фацевич: «Автобус-привид подорожуватиме містами країни для того, щоб показати, що іноді водії бувають безвідповідальними. Ми вважаємо, що покарання, як то штрафи, мають бути останнім важелем впливу на водія. Бути відповідальним – засіб не покарання, а превенції та попередження таких правопорушень, що приводять до травмування та загибелі людей», - зазначив він.

Коментарі