У Полтаві підлітки жорстоко побили однокласницю

В інтернеті поширюється відео, на якому група підлітків-учениць 8-го класу б'ють свою однолітку поруч з будівлею 38-ї школи в Полтаві.

Про це повідомляє інтернет-видання "Полтавщина".

Як зазначається, бійка сталася ще 12 листопада на вулиці Пушкіна, 74, проте відео бійки з'явилося в загальному доступі лише зараз.

У поліції розповіли, що батьки постраждалої у той же день написали заяву, тому правоохоронці відкрили кримінальне провадження за завдання умисного легкого тілесного ушкодження.

Поліція визначила постраждалою ученицю 8-го класу 38 школи. Дівчата, які її побили, є восьмикласницями інших шкіл міста.

На відео видно, як школярки розмовляють за рогом будівлі, коли раптом одна з них кидається на іншу, збиває її з ніг і починає тягати за волосся. Водночас інша дівчина б'є лежачу ногами. Очевидці за кадром коментують, що у дівчини розбитий ніс і тече кров. Згодом, небайдужому чоловіку, який вигулював собаку, таки вдалося розборонити підлітків.

Як зауважує інтернет-видання, жодна зі сторін поки не змогла пояснити причин конфлікту.

Постраждала школярка повідомила, що під час розмови її почали бити. Інша сторона в поясненнях дуже розмито вказала, що "підійшли, почали бити". Поліція підозрює, що підлітки свідомо замовчують про справжню причину бійки, – зазначили у виданні.

Правоохоронці встановлюють всі обставини події, триває розслідування.

https://youtu.be/CqPcO3B8FU4

Коментарі