У поліції відкриють кримінальне провадження за фактом незаконної діяльності на піщаній точці у Рожнах на Київщині

У Броварському ВП ГУ НП у Київській області за попередньою інформацією буде відкрито кримінальне провадження, у рамках якого встановлять наявність всіх документів щодо діяльності точки зі складування та вивозу піску у селі Рожни. У поліції проведуть дослідження усіх документів та фактів.

Про це активістам "Стоп корупції" повідомили у Броварському ВП ГУ НП у Київській області.

"За результатами сьогоднішнього виїзду в Рожни на незаконну піщану точку нам вдалося разом із поліцією зафіксувати факт навантаження піщаної суміші та факт її вивезення з території. Було проведено ОМП, написані заяви та пояснення. Інша сторона надала частину документів, які лише частково надають їм дозвіл на ведення господарської діяльності. За попередньою інформацією буде відкрито кримінальне провадження, в рамках якого буде встановлено наявність всіх документів та буде проведено їх дослідження.

За фактом відкриття кримінального провадження нам буде надано можливість на ознайомлення з усім пакетом документів, наданих опонентами. З усіма наявними документами зможемо ознайомитись у відділі поліції за фактом відкриття кримінального провадження як заявники.

Зі слів слідчого, підстав для вилучення техніки на даний час не було, оскільки намиву не відбувалось", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Нагадаємо, у ході громадського моніторингу активісти "Стоп корупції" упіймали на гарячому спритників, які проводили складування та вивезення піску з території бази рятувальників "Десна" у селі Рожни Броварського району Київської області.

Точка, за даними представників проекту, функціонує незаконно.

"Ми викликали на місце правоохоронців. У ході перевірки з'ясувалось, що у водія вантажівки при собі були усі документи, окрім товарно-транспортної накладної. Натомість у кермувальника екскаватора не було жодних документів – ані водійських прав, ані документів на машину.

Нам вдалося спіймати зловмисників на живця – разом з поліцією ми заблокували техніку", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Коментарі