У поліції повідомили страшну статистику загибелі українців у ДТП

За останню добу в дорожньо-транспортних пригодах в Україні загинули 19 людей, а від початку цього року понад три тисячі осіб.

Про це повідомив перший заступник керівника Нацполіції В'ячеслав Аброськін на своїй сторінці у Facebook, інформує "Канал 24".

"Дорожня війна" щодня вбиває громадян і кількість жертв постійно зростає. Тільки за останню добу 19 чоловік загинули унаслідок ДТП", – розповів правоохоронець.

За його словами, кількість загиблих в аваріях з початку цього року – 3184 людини. Травмовано за цей же період 29 932 особи.

Це жахлива статистика, за цими цифрами тисячі скалічених життів, дітей, які через чиюсь недбалість лишилися батьків та стали сиротами. Бережіть себе, будьте обережними на дорозі та дотримуйтесь правил дорожнього руху, це збереже життя вам та не принесе лихо іншим, – наголосив Аброськін.

Ранок сьогодні дуже жахливий. «Дорожня війна» вбиває щодня громадян і кількість жертв постійно зростає. Звертаюсь до...

Posted by Vyacheslav Abroskin on 20. november 2017. a.

Нагадаємо, з січня по жовтень 2017 року через необережність і порушення водіями правил дорожнього руху сталося 72 дорожньо-транспортні пригоди, у тому числі 66 випадків на переїздах і 6 – на коліях поза переїздами. Внаслідок цих ДТП загинуло 20 осіб і 25 травмовано.

Коментарі