У Німеччині відзначили байдужість аудиторії під час виступу Порошенка у Мюнхені

Німецькі журналісти відзначили, що останній виступ Порошенка у Мюнхені показав, що Україна європейцям не цікава. Виявилось, що після промови президенту навіть не ставили запитання.

Новину передає "Преса України".

Німецьке видання Die Zeit оцінило виступ президента України Петра Порошенка на Мюнхенській конференції з безпеки. За словами журналіста видання Міхаеля Туманна, український лідер опинився в дещо незручному становищі.

"Він виголосив чергову деренчливу обвинувальну промову на адресу Росії", – зауважив Туманн.

Виявилось, що послухати Порошенка прибуло зовсім мало людей. Так, він виступав у напівпорожньому залі. Як відзначило видання, після завершення промови президент почув мляві оплески. Крім того, після цього ніхто навіть не ставив йому запитання.

"На минулих конференціях українському лідеру вдавалося зібрати більше народу, і навіть на кава брейках люди говорили про Україну та російське вторгнення на Донбас", – наголосив журналіст.

Підсумовуючи, він також зауважив, що тепер про те, що відбувається в Україні, зокрема на Сході країни, цікаво лише експертам. Так, європейцям тепер не до української держави. Як повідомлялось раніше, депутат Бундестагу заявив, що Порошенко не зробив нічого для боротьби з корупцією. Він також закликав українського лідера визначитися, ким той хоче бути: президентом чи олігархом.

Коментарі