У МВС заявили про 418 загиблих співробітників за час АТО

З початку проведення антитерористичної операції загинули 418 співробітників органів внутрішніх справ, зокрема, 131 поліцейський та 199 нацгвардійців. Про це повідомив перший заступник міністра закордонних справ Сергій Яровий, передає УНН з посиланням на прес-службу МВС.

"Кількість загиблих правоохоронців зросла в ході проведення антитерористичної операції. З 2014 року загинув 131 працівник поліції, 199 військовослужбовців Національної гвардії, 67 прикордонників, 21 співробітник Державної служби з надзвичайних ситуацій. Безумовно, це велика втрата для родин, для МВС, для всієї держави... Ми підтримуватимемо родини та дітей загиблих, для того, щоб ми всі разом будували нашу державу", – наголосив С.Яровий.

За роки незалежності, як повідомив голова Національної поліції Сергій Князєв, під час виконання службових обов’язків загинули 1177 правоохоронців.

Так, сьогодні, 22 серпня, керівництво органів внутрішніх справ на Солом’янській площі у Києві поклало квіти до Меморіалу працівникам органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов’язків.

Коментарі